Nasi kibicują słoniom...
26 kwietnia LSO parafii Kobylany (w tej grupie również nasze uczennice) wybrała się na mecz I ligi piłki nożnej do Niecieczy... Były to Derby Małopolski Termalica Bruk Bet - Wisła Kraków... Po drodze zatrzymaliśmy się w Pilźnie gdzie zwiedziliśmy piękny kościół parafialny z XV wieku oraz na grobie Otto Schimka(niemieckiego żołnierza, który odmówił strzelania do polskiej ludności cywilnej za co został rozstrzelany przez Niemców) w Machowej... Mecz okazał się bardzo emocjonującym widowiskiem i zakończył się remisem 2:2 .... Pełni wrażeń wróciliśmy dopiero po północy do domu...







